Jaunumi:

Atpakaļ
Mindaugs Plukis, 20.05.2021 16:52

Sākas pieteikšanās tehnoloģiju apguves programmai “Seeds for the Future”

No 10. maija informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozaru studenti no visas Latvijas ir aicināti pieteikties inovatīvai, starptautiskai tehnoloģiju apguves programmai “Seeds for the Future”. To visā pasaulē jau kopš 2008. gada rīko tehnoloģiju uzņēmums Huawei ar mērķi globāli veicināt informācijas tehnoloģiju un komunikāciju nozares progresu, paplašināt nozares studentu iespējas iegūt kvalitatīvu un aktuālu informāciju par jaunām tehnoloģijām, kā arī veicināt jaunu speciālistu skaita pieaugumu visā pasaulē. Baltijā programma darbojas jau otro gadu, piedāvājot bezmaksas dalību 10 labākajiem Latvijas studentiem, kuriem, absolvējot programmu, tiek izsniegts sertifikāts par iegūtajām zināšanām un prasmēm.

Šogad “Seeds for the Future” programma norisināsies attālinātā formātā no 22. līdz 29. septembrim. Tiešsaistes apmācību programma ietvers nodarbības par jaunākajām tehnoloģijām, tostarp, 5G, mākoņdatošanu, mākslīgo intelektu, lietu internetu, kā arī praktiskus kursus personības izaugsmei, līderības prasmju trenēšanai un uzņēmējdarbības uzsākšanai. Studentiem tiks piedāvātas arī ārvalstu vieslektoru lekcijas par kiberdrošību un digitālo transformāciju, būs iespēja piedalīties virtuālā ekskursijā pa Huawei ražotni. Pēc gala pārbaudes darbu nokārtošanas studenti saņems kursa “Seeds for the Future” sertifikātu un balvas.

Dalībai programmā “Seeds for the Future” aicināti pieteikties IKT un ar to saistīto nozaru bakalaura, maģistra un doktorantūras studenti ar labām angļu valodas zināšanām, interesi par telekomunikācijām un jaunākajām tehnoloģijām, vēlmi profesionālo karjeru saistīt ar šo jomu. Lai piedalītos atlases konkursā, studentiem jāiesniedz motivācijas vēstule ar dalības pamatojumu, kā arī informāciju par savu tehnoloģisko zināšanu līmeni. Iegūt vairāk informācijas par programmas norisi un pieteikties dalībai iespējams līdz 31. maijam šeit.

Astoņu dienu programmā studentiem tiks piedāvāts:

  • ieskatīties Huawei vēsturē un tehnoloģiju attīstībā;
  • piedalīties virtuālās Huawei izstāžu zāles ekskursijās;
  • piedalīties mācībās par jaunākajām tehnoloģijām - 5G, mākoņtehnoloģijām,datorzinībām un mākslīgo intelektu;
  • kopā ar Huawei ekspertiem apgūt dažādus tehnoloģiskos jautājumus sākot no kiberdrošības līdz pat digitālai transformācijai;
  • uzzināt veiksmīgu cilvēku paradumus, kā iemācīties strādāt multikulturālā vidē, kā arī izprast stratēģiskās vadības modeli;
  • virtuālās ekskursijās iepazīt Ķīnas kultūru;
  • saņemt dažādas praktiskas zināšanas;
  • tiešsaistes sesijās iegūt izpratni, kā radīt savu jaunuzņēmumu, kā pasniegt savu ideju un būt veiksmīgam.

Tiešsaistes apmācības vienlaikus notiks visās trīs Baltijas valstīs. Programmā varēs piedalīties 30 studenti – pa desmit no katras Baltijas valsts. Studenti, kuri nebūs izturējuši konkursa atlasi, varēs kā brīvklausītāji piedalīties daļā no programmā piedāvātajiem kursiem – gan tiešraides sesijās, gan arī skatīties ierakstītos kursus tiešsaistes apmācību platformā. Jauniegūtās zināšanas būs noderīgas gan studiju procesā, gan arī turpmākās karjeras veidošanā.

Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet: www.huawei.com vai sekojiet mums: