Liepājas Universitātes pilna un nepilna laika pamatstudiju un maģistrantūras studiju programmu konsultāciju un iestājpārbaudījumu grafiks 2020. gada vasaras uzņemšanai
Pilna un nepilna laika pamatstudijas |
||||||
Studiju programma |
Iestājpārbaudījumu komisija |
Iestājpārbaudījuma veids |
Konsultāciju laiki |
Iestājpārbaudījumu laiki |
||
Trešdiena, 05.08.2020. |
Trešdiena, 05.08.2020. |
Ceturtdiena, 06.08.2020. |
Ceturtdiena, 06.08.2020. |
|||
Dizains
|
Inteta Klāsone Herberts Erbs Nora Vilmane
|
Kompozīcija (portfolio prezentācija) |
plkst. 10.00 Lielā iela 14, 225. telpa |
plkst. 11.00 – 15.00 Lielā iela 14, 225. telpa |
|
|
Jauno mediju māksla |
Dzintra Vīriņa Pēteris Riekstiņš Anna Priedola |
Kompozīcija (portfolio prezentācija) |
plkst. 11.00 (attālināti, izmantojot platformu Microsoft Teams)
|
|
plkst. 11.00 – 16.00 Kūrmājas prosp.13, 010.telpa |
----- |
Eiropas valodu un kultūras studijas |
Elita Balčus Linda Gaile |
Pārrunas vācu valodā |
plkst. 11:00 Lielā iela 14, 329. telpa
|
plkst. 12.00 – 13.30 Lielā iela 14, 320. telpa |
|
----- |
Inese Veisbuka Inga Bliska |
Pārrunas franču valodā |
plkst. 12.00 – 13.30 Lielā iela 14, 320A. telpa |
|
---- |
||
Marina Novika Valentīna Kaļiņina
|
Pārrunas krievu valodā |
plkst. 12.00 – 13.30 Lielā iela 14, 323. telpa |
|
----- |
||
Linda Gaile Agata Babina |
Pārrunas spāņu valodā |
plkst. 12.00 – 13.30 Lielā iela 14, 320. telpa
|
|
|
||
Skolotājs (integrētais bakalaurs) |
Komisijas strādā paralēli: Linda Pavītola Jana Grava Santa Striguna |
Pārrunas; Mutisks un rakstisks pārbaudījums
|
Papildpārbaudījums (pārrunas), ja vidējā atzīme ir zemāka par 7 ballēm plkst. 10.00 Lielā iela 14, 327. telpa plkst. 10.00 |
Plkst. 12.00 – 16.00 Lielā iela 14, 327. telpa
|
Plkst. 12.00 – 14.00 Lielā iela 14, 327. telpa
|
|
Sākumizglītības skolotājs |
||||||
Pirmsskolas skolotājs (1.līmeņa skolotājs) |
Ārija Kolosova Vineta Pole Helēna Vecenāne |
Pārrunas; Mutisks un rakstisks pārbaudījums |
Papildpārbaudījums (pārrunas), ja vidējā atzīme ir zemāka par 7 ballēm plkst. 10.00 Lielā iela 14, 229. telpa |
Plkst. 12.00 – 16.00 Lielā iela 14, 229. telpa |
|
|
Logopēdija |
Gundega Tomele Baiba Trīnīte Māra Domiceviča |
Pārrunas; Mutisks un rakstisks pārbaudījums |
|
|
Papildpārbaudījums (pārrunas), ja vidējā atzīme ir zemāka par 7 ballēm Pārrunas: plkst. 11.00 Lielā iela 229 . telpa |
Plkst. 13.00 – 17.00 Lielā iela 229 . telpa |
Reflektanti, kuriem vidējās izglītības dokumentā nav uzņemšanai nepieciešamās gada atzīmes latviešu valodā un literatūrā, var kārtot LiepU iestājpārbaudījumu latviešu valodā |
Diāna Laiveniece Linda Lauze Sandra Okuņeva |
Latviešu valoda |
------- |
plkst. 10.00 – 11.45 Kūrmājas prosp.13, 201. telpa |
----- |
-----
|
Pilna un nepilna laika maģistrantūra |
||||||
Studiju programma |
Iestājpārbaudījumu komisija |
Iestājpārbaudījuma veids |
Konsultāciju laiki |
Iestājpārbaudījumu laiki |
Līgumu slēgšana |
|
Pirmdiena, 10.08.2020. |
Pirmdiena, 10.08.2020. |
Otrdiena, 11.08.2020. |
Trešdiena, 11.08.2020. |
|||
Jaunie mediji un audiovizuālā māksla
|
Rasa Šmite Maija Demitere Krista Dintere |
Mākslas pētījuma pieteikuma maģistra darbam prezentācija un Portfolio prezentācija |
plkst. 10.00 Kūrmājas prosp.13, 010. telpa |
plkst.12.00 – 15.00 Kūrmājas prosp.13, 010. telpa |
|
|
Rakstniecības studijas |
Zanda Gūtmane Diāna Laiveniece Linda Zulmane |
Pārrunas |
plkst. 12.00 Lielā iela 14, 320. telpa |
plkst. 12.30 – 15.00 Lielā iela 14, 320. telpa |
|
|
Informācijas tehnoloģija
|
Anita Jansone Dzintars Tomsons Guntars Būmans |
Pārrunas un referāts |
plkst. 11.00 Lielā iela 14, (attālināti, izmantojot platformu Microsoft Teams)
|
plkst. 12.00 – 14.00 Lielā iela 14, 426a. Telpa (attālināti, izmantojot platformu Microsoft Teams) |
|
|
Ekotehnoloģijas |
Roberts Jūrmalietis Viesturs Kalniņš Lilita Ābele |
Rakstisks pārbaudījums un pārrunas
|
----- |
plkst. 11.00 – 14.00 Liela iela 14, 229. telpa
|
|
|
Mūzikas terapija
|
Mirdza Paipare Olga Blauzde Līga Enģele |
Klavierspēle un vokālā improvizācija un pārrunas
|
------- |
plkst. 14.00 – 16.00 Lielā iela 14, 121. telpa |
|
|
Izglītības zinātnes |
Pāvels Jurs Linda Pavītola Alīda Samusēviča |
Rakstisks pārbaudījums un pārrunas |
plkst. 10.00 Lielā iela 229. telpa |
plkst. 11.00 – 14.00 Liela iela 229. telpa
|
|
|
Vadības zinības |
Uldis Zupa Māra Zeltiņa Diāna Līduma |
Referāts |
------- |
Referāti iesniedzami vienlaicīgi kopā ar dokumentiem |
||
Karjeras konsultants |
Ilze Miķelsone Svetlana Lanka Jana Grava |
Referāts |
------- |
Referāti iesniedzami vienlaicīgi kopā ar dokumentiem |
||
Sociālais darbs |
Alīda Samuceviča Svetlana Lanka Santa Striguna |
Referāts |
------- |
Referāti iesniedzami vienlaicīgi kopā ar dokumentiem |