Jaunumi:

Atpakaļ
06.02.2012 00:00

Pirmajā spēlē Liepājas Universitātei zaudējums pagājušā gada čempioniem

Liepājas Universitātes (LiepU) basketbola komanda, debitējot Liepājas pilsētas vīriešu basketbola čempionātā, piedzīvoja zaudējumu pagājušā gada čempioniem - "Red Sun Buffet"  komandai ar rezultātu 60:63.

Starta piecinieki : "Liepājas Universitāte" – Gaļkints, Ošis, Kabiņeckis, Malakausks, Strungs. "Red Sun Buffet" – Pusaudzis, Parādnieks, Simaitis, Štālbergs, Ansons.

Spēli abas komandas iesāka līdzīgi, ar nelielu pārsvaru "Liepājas Universitātei". Pēc nospēlētām septiņām minūtēm uz tablo bija vērojams rezultāts 9:4 - par labu LiepU. Atlikušajās trīs minūtēs "Red Sun Buffet" līderis Vairis Pusaudzis guva 12 punktus, uz kuriem LiepU atbildēt spēja vien ar pieciem.  Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija 14:16 - "Red Sun Buffet labā".

Otrajā ceturtdaļā "Red Sun Buffet" turpināja iesākto un pirmajās četrās minūtēs guva astoņus bezatbildes punktus. Atlikušajās sešās puslaika minūtes aizritēja līdzīgā cīņā. Puslaika pārtraukumā LiepU devās ar mīnus deviņiem punktiem – 25:34.

Trešā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, un desmit minūtes tika nospēlētas neizšķirti, katrai komandai gūstot pa 15 punktiem. Bet interesantākā izrādījās tieši pēdējā ceturtdaļa, kad otrajā minūtē, esot iedzinējos ar - 12 (41:53), LiepU spēja atspēlēties. Realizējot vairākus trīspunktu metienus un pēc Jāņa Strunga divpunktu metiena LiepU pat spēja izvirzīties vadībā – 60:59, taču haotiski nospēlētās pēdējās 2 minūtes neļāva novest spēli līdz uzvarai. Beigās studentiem zaudējums ar 60:63.

Liepājas Universitāte – Red Sun Buffet 60:63 (14:16, 11:18, 15:15, 20:14)(Ošis 14- Pusaudzis 23, Parādnieks 13).

Informāciju sagatavoja: Artūrs Tauriņš, Liepājas Universitātes  Biznesa un organizācijas vadības  1.kursa students